Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Anime

14. dubna 2009 v 11:59 |  Anime

Tokyo Mew Mew

Seriál by měl divákovi přiblížit svět ohoržených druhů v podobě 5dícek,které mají ve své DNA ještě přimíchanou DNA ohoržených druhů.Hlavní hrdinkou je Zoey,která se zamiluje do nejhezčího kluka na škole.A aby jí to ještě víc ztížili,tak pokaždé,když je nervozní,tak jí naroste kočičí ocas a uši.Sice je moc kawai,ale pro ní je to utrpení.Když k tomu přidáme přemenu v úplnou kočku pokaždé,když jí dá někdo pusu.....
Její úkol je najít zbývající dívky s podobnou DNA a zachránit svět před vetřelci z vesmíru,kteří nám chtějí sebrat naši planetu.Jejich zbraní je láska,kouzlo a odvaha.

Kaleido Stage (Star)

Když byla Sora malá holčička, viděla revuální trampolínovou šou "Alenka v říši divů" která jí ohromila. Od té doby má sen, učinkovat v estrádě Kaleido Star. Toto vizuálně pěkné Anime plné vtipných i dramatických scének je příběhem o jejím splněném snu i když to tak ze začátku nevypadá...

Full Moon Wo Sagashite

Dvanáctiletá Kouyama Mitsuki vždy ráda zpívala a dokonce slíbila svému chlapci, že se jednou stane zpěvačkou, ale osud jí nepřeje a lékaři objeví v jejím krku nádor. Navíc se jí zjevili andělé smrti Takuto a Meroko, kteří ji řekli, že ji zbývá pouhý rok života. To je pro Mitsuki velká motivace, aby si splnila svůj sen a s malou pomocí z nebes se pomalu stává profesionální zpěvačkou. Splní si svůj sen dříve, než její čas vyprší?

Nana

Nana Komatsu ("Hachi") cestuje do Tokia, aby se tam setkala se svým přítelem Shojim. Ve vlaku si přisedne k dívce (Nana Osaki), která jede do Tokia za svým snem stát se zpěvačkou. V Tokiu je také její přítel Ren, jenž hraje na kytaru ve slavné skupině Trapnest. Dívky, se stejnými jmény, se rychle skamarádí. Začnou spolu bydlet a vzájemně se podporují v problémech, které vyvstanou v jejich milostném životě i v cestě za kariérou.

Sailor Moon

--Toto anime má moooc částí,děj nevypisuji-viz v rubrice--

Paradise Kiss

Vypráví o dívce Jménem Yukari, která žije obyčejný život. Studuje, musí se pořád jen učit a nemá chvilku, aby si odpočinula. Jednoho dne se ale změní její život, neboť Yukari dostane nabídku pracovat jako modelka od velmi podezřele vypadajících lidí. První jí do cesty vběhnl Arashi, tvrdící jí jak je velice krásná a jestli si sním nechce promluvit. Pokud víte, jak Arashi vypadá, určitě pochopíte, proč od něj Yukari hned utekla. Z nějakých důvodů ale omdlela a probudila se až módním ateliéru, kterému velí čtveřice lídí a nazývají ho Paradise Kiss. Ti všichni jí tvrdí, že je velice krásná a že nemají modelku pro takzvanou Soutěž návrhářů, kde se sjedou velcí návrháří a představí jedny ze svých dokonalých šatů....

Dívka Z Pekla (Jigoku Shoujo)

Jsou to děvčata. Jedna jiná než druhá. Ale všechny mají problém. Pomoc hledají na internetu. A napíšou se na jednu z černých stránek ( Horká Linka do pekla).Nato jim přijde sms-ka s textem: "Pošta z pekla. Žádost přijata."a nebo se dostaví sama Ai Enma. Ocitnou se před samotnou bránou pekelnou. Když se zdá být všechno stracené, na pomoc přichází dívka z pekla (Enma Ai). V tu chvíli se z pekla ozve "Odplata splněná" Nic však není zadarmo a Enma Ai- pani pekel, za to neco bude chtít. Ale co?

Shugo Chara


Hinamori Amu chodí na základní školu Seiyo, všichni si myslí, že je chladná, ale opak je pravdou. Chtěla by se s někym kamarádit, ale jaksi jí to nejde. Jednou ráno zjistí, že má na postely 3 různá vajíčka. Jsou to "Guardian Character". Oni mají za úkol dodat svému opatrovníkovi energii a sebedůvěru. Díky ním se dokáže spřátelit a přídá se do party "Guardian Character", kde jsou další 4 osoby, ale Amu je jediná, která má tyhle opatrovníky 3 a může se přeměnit.

Kirarin Revolution

Čtrnáctileté Kirarin nade vše miluje jídlo. Dokáže toho spořádat tolik jako třeba Usagi ze Sailor Moon, ale narozdíl od Usagi je Kirarin i při jezení opravdu roztomilá.
Zdá se, že Kirarin nic kromě jídla absolutně nezajímá natož nějací kluci a SHIPS, jenž zbožňují její kamarádky. To platí ovšem do doby než se na ulici srazí se záhadným Seijim, který jí naprosto okouzlí. Seiji dá Kirarin lístek na koncert SHIPS a Kirarin se okamžitě rozhodne získat Seijiho lásku. Jenže je tu spousta překážek a k tomu ještě kluk jménem Hiroto. Zábavné romantické anime, plné pastelových barev.

Card Captor Sakura


Sakura Kinomoto, mladá školačka která otevře knihu z které osvobodí magické karty, ty se rozletí do všech stran. Sakura dostane od strážce karet Kerberose úkol pochytat stracené karty, které dělají neplechu po celém okolí.

Zdroj obsahů na této stránce http://color-of-my-dreams.blog.cz/0904/anime, je otakuland.cz !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama