Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Fan Fiction dvou trhlých holek-1.úryvek z mojí části ^^

9. července 2009 v 11:34 | RiKKiSHenQa-SoriNQa |  My Diary
Vypráví RikkuSh

Ráno,ještě v posteli (doma u Strifyho)
Zamžikala jsem.Kde to jsem?Moment....už vím!Včera jsem zjistila,že nejsem těhotná.A přespala jsem u Strifyho.Jo.Takhle to bylo.A....AAAAA!Já jsem nic neřekla našim!Neví,kde jsem!Achjoo...nejspíš mě zabijou.Ale co.Teď je mi přímo úžasně.Z okna na mě dopadají sluneční paprsky.Když najednou-CVAK!,,Ahoj,ospalče,tak už ses probudila?" Do pokoje vejde Strify se záhadným úsměvem. ,,Jak už?" chtěla jsem se ohradit.Vždyť může být nejpozdějic dvanáct.,,Ty to asi nevíš,beruško,ale jsou tři odpoledne. ,,Tři odpoledne?!" vypísknu.Jak to,že jsem se teprve teď probrala?!,,Fáááákt?" koukla jsem nevěřícně na Strifyho. ,,Jojo." řekl Strify. ,,No bezva,"zívnu, ,,To bude moje smrt.Naši mě uškrtí.",,Ale néé,já Tě kdyžtak budu bránit." řekl Strify a na postel mi donesl tác se snídaní.,,Jééé,děkujůůů..." řekla jsem a líbla ho na tvář.,,Mám pro Tebe překvapení," usmál se Strify, ,,ale budeš si muset ještě počkat. Až se napapáš a oblékneš,tak Tě někam zavedu ," mrknul na mě. ,,Jojo." něžně jsem se na něho za to usmála.Tak a teď se musím rychle nasnídat,protože jsem hrooozně zvědavá!!

Nasnídaná a oblečená
,,Hotovo," zářivě jsem se usmála na Strifyho,který si v obýváku četl, ,,můžeme jít." ,,Ty seš teda rychlík!" hvízdl uznale,ale už také vstával.Vzal šátek a zavázal mi s ním oči.Rezignovala jsem. ,,Ale ne, ten musíš mít!"řekl mi Strify a vzal mě za ruku.Někam mě vedl,nejspíš ven z domu.,,Už tam budem?" Ptala jsem se provokativně každých pět minut.,,Nene,"řekl nakonec Strify, ,,už tam jsme."Rozvázala jsem si šátek a uviděla....No né!Přede mnou bylo srdíčko udělané z okvětních lístků růží.Před ním klečel Strify a v ruce držel nějakou krabičku. ,,Co--" nestihla jsem doříct. ,,Pšššt!" pštil mě Strify, ,,uvidíš." řekl ještě.
,,Jooooo!" vypískla jsem radostně.Strify mě požádal o ruku!Mě!O ruku! Pořád jsem si to v duchu opakovala. Sedla jsem mu na klín a on mi nasadil prstýnek.Panečku!Jsem zasnoubená!Objala jsem Strifyho.Potom jsem se mu podívala zhluboka do očí. Odhrnul mi pramen vlasů z obličeje a vpíjel se svými rty do mých.Byla jsem neuvěřitelně šťastná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama