Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Fan fiction dvou trhlých holek-2. úryvek mé části n_n

9. července 2009 v 11:52 | RiKKiSHenQa-SoriNQa |  My Diary
Vypráví LuLuSh

Znuděná u televize
Ááááách jo,nemůžu se dočkat až bude půl druhé!To se pro mě staví Joe a sliboval mi nějaké překvapení. Jsem hrozně zvědavá!Už za deset minut...nemůžu se dočkat!

A pak najednou ,,Ring ring!"! Někdo zazvonil u dveří.
,,To bude Joe!" vypískla jsem.Byl to on. ,,Aho--j!"řekla jsem. Hlas se mi třásl.Nevěděla jsem,jaké to překvapení bude-jestli dobré,nebo špatné.,,Ahoj," odpověděl Joe s úsměvem.,,Asi dobré, " utěšovala jsem se v duchu.Joe se nade mě naklonil a líbnul mě na nos a pak na rty.Do hry zapojil i jazyk. Jak skončil, zářivě se na mě usmál. ,,Tak pojď,vsadím se,že od včerejška nemyslíš na nic jiného než na to překvápko! " ,,No to teda néé...!" Hájila jsem se.Ale měl pravdu. Ale to bych nikdy nepřiznala.:) Líbla jsem mu pusu na tvář.Šli jsme parkem,když jsem najednou uviděla ...RikkuSh!,,Koukej,to je --"nestačila jsem ani doříct Joeovi.Rikča tam byla se....Strifym!Copak jí nestačí,že už jednou málem otěhotněla?!Ale počkat....,,Ona!" vypískla jsem.Nevědomky jsem tak dokončila větu.Ale byla tu věc,která mě právem překvapila.Ona .....měla snubní prstýnek.,,Cože?" šeptla jsem.Joe se na mě podíval. ,,Co je?"zeptal se, ,,Je ti špatně?" vyděšeně koukal.,,Ne....to niiic!"řekla jsem rychle. ,,Můžeme pokračovat!" pokusila jsem se usmát,ale nejspíš se mi to nepovedlo.Byla jsem vykolejená. Rikča a Strify....No né!Co když je....těhotná?!

Joe LuLuSh dovedl na krásně ozdobenou lavečku...
,,Vlastně,chtěl jsem se Tě na něco zeptat," začal Joe opatrně. ,,V....vee-ee" blekotal. ,,Vezmeš si mě?!" vyjelo z něj najednou rychle. Koukala jsem na něj.Zamžikala jsem. Vytáhnul krabičku s prstýnkem. ,,Jo...."šeptla jsem, ,,JO!" vypískla jsem a skočila mu kolem krku. Budem se s Rikki vdávat ve stejný den!Bude to dvojitá svadba!To je sen!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama