Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Fan fiction dvou trhlých holek-4.úryvek mojí části

9. července 2009 v 12:22 | RiKKiSHenQa-SoriNQa |  My Diary
Vypráví LuLu

Na cestě za Joem
Rozhodla jsem se,že se dnes domluvím s Joem,Rikki a Strifym na datumu naší dvojité svadby.Hrozně se těším!:)
Najednou za sebou uslyším běh a vzlyky.Ten hlas....to je Rikki!Prudce se otočím.,,Rikki!" vypísknu.Ta kolem mě ale rychle proběhne.Jestli....jestli jí Strify zase něco udělal tak se asi nezvládnu!Já nejsem taková jako ona. Nejsem taková naivní a taková důvěřivá.Musím si o tom promluvit s Joem.Ještě dnes,jak k němu přijdu.

U Joeových dveřích
Zazvoním a přemýšlím,jak mu to asi o Rikki řeknu.Svadbu si domluvíme potom.A já ...dostala nápad!Jakmile Joe otevřel,líbla jsem mu pusu na tvář a čapla ho za ruku.,,Pojď!"a utíkali jsme směrem ke Strifymu domu.Po cestě jsem Joeovi všechno řekla.Je vážně úžasný.

U Strifyho domu
Ani zazvonit nemusíme,dveře jsou otevřené.Potichu vejdeme.Z obýváku jsou slyšet Rikčiny vzlyky.,,Tudy..."tipnu si směr,kterým se k nim dostaneme a podělím se o něj s Joeem.Přikývne.

Jen co vejdeme do místnosti,uvidíme na pohovce Rikki schoulenou u Strifyho v náručí,tvářemi mokrými od slz.Už se nehýbe ani nepláče.,,Pššt!"Strify si přiloží ukazováček na rty.,,Teď usnula!"řekne ještě.Opatrně ji vezme do náruče a položí na pohovku.Ještě jí opatrně zakryje přikrývkou a líbne jí pusu na tvář,pak se vydá za námi.


Později všechno probereme a domluvíme se dokonce i na termínu svadby.Přitom se dozvíme,že se Rikki se Strifym zase vyspala.Ve mě to začne vřít.Hned zítra ji donutím k těhotenskému testu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *LuLu <3 *LuLu <3 | Web | 9. července 2009 v 14:44 | Reagovat

Ty sprosťáááku xDDDD

2 Velvet Kisses, SB Velvet Kisses, SB | Web | 9. července 2009 v 16:14 | Reagovat

ahojik, u me první díl povídky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama