Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Fan fiction dvou trhlých holek-5.úryvek mojí části

9. července 2009 v 12:32 | RiKKiSHenQa-SoriNQa |  My Diary
Vypráví RikkuSh

U Strifyho doma...
Právě jsem se probrala.Okamžitě jsem si vybavila posledních pár hodin.Achjo,to mě vážně chápe jenom Strify a LuLu?Přetočila jsem se na druhý bok.,,He..?!"Přede mnou stáli Strify,LuLu,Joe a koukali na mě.,,Ahoj?"řekla jsem tázavě.,,A mazej na záchod!" řekla mi přísně LuLu.,,Proč?"zeptala jsem se, ,,Já nechci!" řekla jsem nesmlouvavě.,,Uděláš si těhotenskej test...!"řekla mi a podala mi ho. Neměla jsem sílu bránit se jí,a tak sem ji poslechla. ,,Okey..."šeptla jsem jen.Modlila jsem se,aby byl negativní.

Potom,co si udělá test...
Panebože!Ne!Ne! ,,LuLu,máš další test?"zeptám se LuLy, ,,on se mi rozbil." dořeknu ještě,aby se nevyptávala.Už to tu bylo jednou,že test nevyšel správně.,,Na..!"podala mi ho.Udělám si můj čtvrtý těhotenský test za tento rok....
Ne!Ne!Taky je pozitivní!Blbost!,,LuLu,nemáš další...?"vykouknu ven.,,Ne..."šeptne LuLu a já si to ani neuvědomím,a LuLu mi vytáhne dva těhotenské testy z ruky.,,Pozitivní...."čte, ,,....a.....pozitivní!Panebože!Rikki,ty čekáš miminko..."řekne a já si sednu uprotřed chodby.Já jsem ...těhotná?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama