Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Naše ff-konečně celá! :)

11. července 2009 v 21:13 | RiKKiSHenQa-SoriNQa |  My Diary
Vypráví LuLu

Po rande - u Joea Doma
Páni, nečekala jsem to! Joe Jonas si mě pozve k němu domů! JuJ!!! Ae mají to tu nádherné!!! Dvoupatrová vila, jen pro dva lidi. Nádhera!! A teď... Joe mě zezadu obejme a dá mi pusu na tvář. Usměji se, ae dobrý pocit z toho nemám! Najednou z ničeho nic mě Joe vezme do náruče a začne mě líbat. Otevře dveře do jedné z ložnic. Joe mi řekne: ,,Miluji tě!" JAI!!! Nějáké rychlé říct ,miluji tě' hned po prvním rande. Ale co, je to sladké! Přestane mě líbat. Nádherně se na mě usměje a já se musím posadit na luxusní manželskou postel. Joe si sedne vedle mě a znovu mě políbí. Poté mě svalí na postel. Páni! Jako by chtěl...mno TO SNAD NE! Rukou mi pomali zajíždí pod sukni. V normálním případě bych vyskočila, ae nemohla jsem! Joe mě chytl ruce za, které jsem měla za hlavou! Poté mi ruce pustil, ae začal mi sundávat tričko. JAI! ,,Joe...", jediné, na co jsem se v té chvíli zmohla! Joe mi na to odpoví: ,,Neboj se, nikdo se to nedozví! Pokud to nikomu neřekneš!" A teď je mi to naprosto jasné. Ty jeho kecy v časopisech byli lži! Nejraději bych si nafackovala! Teď už mi Joe laská celé tělo... Teda jen půlku těla. Byla jsem úplně vedle, tak jsem Joeovi začala rozepínat košili! To ho zřejmě potěšilo, tak mě začal líbát a svlékat sukni. Trošku jsem vyjekla vyděšením. Joe to zřejmě neslyšel, pokračoval! Sundala jsem mu kalhoty, a poté už jsme byli ve fázi...newím, jak to nazvat! Joe mi pomali rozepínal podprdu a poté i kalhotky. Políbil mě a sundal si trenýrky! Chvíli jsem čekala než si nasadí prezervativ (nechci mluvit...) a poté si na mě lehce, líbne mě na tvář a pomali zajede do mé pochvy! Začnu sténat! Newím proč, ae hodně moc se mi to líbí!!! Když Joe zakončil to, co začal, byla jsem na dně! Měla jsem divný pocit, že jeho sperma proniklo ke mě do těla! Když jsem uviděla, jak Joe odchází, rozbrečela jsem se! Make-up jsem měla naprosto zničený. Rychle jsem se oblékla, nechala Joeovi na stole lístek s mím telefonním číslem, omluvou a poděkováním za hezké rande a utekla jsem oknem pryč, jen co nejdál od toho domu, od toho pokoje a hlavně od něj! Nenávidím ho! Nejraději bych to rozkřikla do celého světa, ovšem nemám tu odvahu! Bojím se. Bojím se všeho. Mám pocit, že můj život nestojí za nic.

U mě doma
Přijdu domů, ubrečená se svalým na postel a newím, jak dál! Šla jsem, sedla jsem si k internetu, a hledala nějáké tipy, jak se zbavit smutku. Nic zajímavého se nenašlo. Prošla jsem celý internet a nic. Jen jsem ještě neskusila blog.cz. První, co jsem našla mě velice překvapilo! Řezání!!! Páni, jak to lidi můžou dělat. Mno ale... třeba to vážně pomáhá. Dnes to zkusím! Hned, jak si článek dočtu! Musí se řezat do žil! Tak se přesunu do koupelny pro žiletku!

V Koupelně
Ruce se mi třesou a z jedné mi teče proud krve. Zajímavě je mi veselo. Je mi úžasně! Vůbec se necítím smutně. I když na to vzpomínám, newadí mi to. Jsem šťastná! Jen ta jizva, ta mě štve! Jak ji zakrýt?? Jedině bych nosila fášek, že mám naraženou ruku! To by mohlo vyjít! Jen kdyby mě někdo načapal, jak si fášek předělávám, nebo se zrovna řežu! Páni... Prý to účinkuje jen do té doby, než ho zase uvidím! Snad to vyjde!!!

Vypráví RikkuSh


U Strifyho domu...a doma ;)
Sledovala jsem Strifyho z koncertu až domů. Já jsem zatím čekala u jeho dveří! Dnes měl nádherně upravené vlasy, rozpuštěné, nagelované na jednu stranu! Nádhera!!! Strify jde po schodech do jejich bytu. OoOh! Strify šel po schodech zrovna do jeho patra a mě se sevřelo hrdlo a polkla jsem! Strify byl ke mě blíž a blíž. Nebyla jsem schopna slova! Už vyšel poslední schod... Podíval se na mě. Sklopila jsem oči. Promluvil na mě: ,,Ahoj, co tady děláš?" Zvedla jsem oči, mrkla jsem na něj a něžně se usmála. Strify to zřejmě pochopil a promluvil: ,,Teď už je dost pozdě, nechceš u mě přespat?" Byla jsem v šoku, ae mohla jsem něco dělat? Nic jiného než odmítnout nebylo možné. Přijmula jsem to. Žaludek se mi převracel. Byla jsem v sedmém nebi. Strify mi pootevřel dveře a já jsem vešla. Moc útulné to tu nebylo, byla tu jen pohovka, televize, toaleta a sprcha. Strify mě pobídl, ať si sednu na pohovku. Pohovka byla menší, ae zato pohodlná. Přinesl mi šampaňské. Potichu jsem mu poděkovala. Sedl si vedle mě. Ruku mi dal přes rameno. Dlouze jsem se na něj podívala a on na mě. Strify se usmál a líbnul mě na tvář. Potom mě začal líbat. Jemně mě položil na pohovku. Lekla jsem se. Snad ,to' po mě nechce?? Nebo jo??? Vykroutila jsem se. ,,Copak ti je? Ty to nechceš?" Strify se na mě vyděšeně podíval. Nejspíš ho to překvapilo. Jen jsem si v duchu říkala: ,Tahle situace se mi už nikdy nenaskytne.' Nikdy jsem to ae nedělala! Ježiš, to bude trapas! Ae co! Udělám to! ,,Ae jo, jen mě to trošku překvapilo!"Řekne mi na to: ,,Tak budeme pokračovat!" Sednula jsem si na pohovku znova, políbila Strifyho a on se na mě svalil. Začal mě vjíždět rukou pod tričko a rozepnul mi podprsenku. Rukami mi přejížďel prsa a já zasténala blahem. To Strifyho zřejmě potěšilo a tak mi sundal tričko! Ležela jsem tam do půlky těla nahá! Aby jsem se necítila trapně, svlékla jsem Strifymu svetr, pod kterým nic nebylo!:) Chvíli jsme se mazlili, ae poté jsme se přesunuli k nižším místům! Strify mi svlékl kalhoty, které jsme pohodily na zem k ostatním věcem! Byla jsem tak rozhicovaná, že jsem Strifymu hned po sundání kalhot stáhla i trenýrky! Hned na to mi vjel rukou pod kalhotky a začal mě hladit! Zasténala jsem. Poté mi poslední kus oblečení odhodil a nězně mě líbnul na krk. Jel čím dál níž až k mé pochvě! Poté se zvedl a vniknul do mě. Sténala jsem blahem. Po ukončení jsem si uvědomila, že jsme nepoužili žádnou ochranu! PANE BOŽE! Co když jsem v tom??
__________________________________________________________________________________________________
Vypráví LuLu

Doma - Znuděná u počítače
Řezání pomáhá! Jsem šťastná! Jen mám pocit, že v poslední době hodně často zvracím! Čím to může být? Snad nejsem těhotná? Ne, to nééé. Vždyť jsme měli ochranu, to nemůže být ono! Radši zavolám Rikči, snad mi poradí! ,,Haló..." ozve se roztřesený hlas z telefonu. ,,Ahojky RikkuSh, co se stalo?" vyděsil mě hlasitý vzdech. ,,Prosím, přijď, rychle, musím si s tebou promluvit..!" nedořekla. Rozbrečela se! ,,Ano, ano hned přijdu...to bude dobrý...neboj...jsem tam za 10 minut!" položila jsem telefon a utíkala si pro bundu...

Po cestě k RikkuSh
Utíkám co nejrychleji, abych tam byla co nejdřív! Slyšela jsem zvonit telefon. Prohlabovala jsem se kabelkou a najednou do někoho vrazila! Obsah kabelky (make-up, iPod, hřebínek, knížka a další) se mi rozházel všude možně po chodníku! ,,Omlouvám se, neviděl jsem vás...Jste v pořádku?" omluvil se mi a pomáhal mi sebrat věci ze země! ,,To nic, jsem v po..." PANEBOŽE! JOE JONAS! ,,To jsi ty?" vyděšeně jsem vykřikla! ,,Ahoj, vlastně..ehm...jsem rád, že tě vidím!" podíval se na mě sladkým úsměvem! Bylo mi na zvracení...znova...,,Promiň, už musím, kámoška si me mnou potřebuje promluvit!" zkoušela jsem normálně chodit! Nešlo to! Udělalo se mi šíleně špatně! Sesunula jsem se k zemi! Nemohla jsem dýchat! Do očí se mi drali slzy... Motala se mi hlava. Měla jsem pocit, že omdlím! Přemohla jsem se! Joe za mnou přiběhl. ,,Jsi v pořádku?" ,,Nemůžu...nemůžu...dýchat!" Joe mě vzal do náruče! ,,Jdeme do nemocnice...hned....!" ,,Ne, musím si s ní promluvit! Musím jít! Nejdu do nemocnice! Jsem v pořádku!" Sevřelo se mi hrdlo! Nemůžu dýchat! Začnu vzdychat! ,,Vážně, já bych neřekl! Jedeme hned!!" Joe chytl prvního taxíka a jeli jsme!"

V nemocnici
,,Joe, jsem vážně v pohodě, jsme tady zbytečně!" Jsem rozzuřená! Nenávidím ho! ,,Nejsme tu zbytečně, málem jsi na tom chodníku omdlela, tak se chovej rozumně!" ŽILETKU!!! Potřebuju žiletku!
,,Promiň, potřebuju na záchod, tam snad můžu ne?" ,,Tak jdi! A mimochodem, co máš s rukou?" A jsem v loji! Všiml si toho! ,,Ae..nic..nic..jen sem si tu ruku narazila, nic to nebude!" Utíkala jsem na záchod! Rozklepaná jsem si sedla na podlahu! Prohrabovala jsem se kabelkou, až jsem narazila na tu správnou věc! ŽILETKA! Jemně jsem si ji přiložila na zápěstí! Sunula jsem ji z jedné strany na druhou a jen jsem cítila úlevu! ,,Aaaaach!" Ulevila jsem si nahlas! ,,LuLu?" Ten hlas jsem znala! ,,Jsi tu?" RikkuSh!!! Do háje! Rychle schovám žiletku do kabelky a zkouším si rychle obvázat fášek na ruku! ,,LuLu, co to děláš? Ty se řežeš? Panebože proč?" A teď bych si nejraději nafackovala! Vždyť já jsem jí to ještě neřekla! Nepochopí mě! ,,To je na dlouhý vyprávění!",,Cože? Ježiš LuLu, co se stalo! a jakto, že tě zná Joe? Co se tedy stalo? Máme dost času!!!" AAAAAAAAch! Jsem v loji...Všechno jsem jí dopodrobna povyprávěla!!! ,,Ježiš, to jsem netušila! Jsme natom po..." Podobně? Nechápala jsem to! ,,Jak jako podobně?" ,,Mno víš, po tom koncertě..." ,,Cože? tys...tys to...to s někým...děl...STRIFY??? TYS TO DĚLALA SE STRIFYM! ANOOOO!" ,,Mno jo, povyprávím ti to! Prostě jsem na něj čekala před domem...mno, víš, jaký jsem fanda a pak, když... LuLu??" Chtělo se mi zvracet! ,,Promiň!" a rychle jsem vešla do jedné z kabin. Měla jsem pocit, že něco není v pořádku. Něco se se mnou děje! ,,V poho?" ,,Jojo, vyprávěj dál..." A tak mi RikkuSh povyprávěla její příhodu se Strifym! ,,Panebože! To je katastrofa! Vždyť jste nepoužili ochranu? Co když jsi těhotná? Panebože! Jak je to dlouho?" ,,Asi 2 týdny!" ,,Ufff, nejsi v tom! Jinak by ti bylo pořád nevolno a zvracela bys a..." PANEBOŽE! To snad ne? ,,LuLu, jak dlouho už zvracíš? Jak je to dlouho, co jsi spala s Joem?" ,,Zvracím asi 2 týdny a dělali jsme to před třemi týdny!" ,,LuLu..ty jsi...ty jsi asi..vždyť to..ne...ty...já...TY JSI TĚHOTNÁ!"


Na chodbě - Joe se to dozví!

,,Co jste tam tak dlouho dělali??? Byli jste tam snad půl hodiny!" Smutně jsem se naněj podívala. Po tvářích mi tekli slzy! Nedokázala jsem to pochopit! Sedla jsem si na zem a totálně se rozbrečela! ,,LuLu, to bude dobrý! Notak, neboj, já mám také strach, ae společně to svládneme! No tak, neplač!" Joe se na nás vyděšeně podíval. ,,Co? Jak jsme v tom spolu? Co se stalo?!" Podívala jsem se na RikkuSh a ta z mého pohledu pochopila, že má odejít! ,,Víš, Joe, pro mě moc znaméná, to co ti mám říct, ae je to šílený, a tak doufám, že to vezmeš s klidem!" ,,Teda ty mě děsíš!" ,,Já...víš je to hodně šílený, ae.....já...jsem těhotná!" ,,PANEBOŽE! To je...šílený!" Vyděšeně se na mě podíval! ,,Vždyť jsme měli ochranu!" ,, Já wím, ae ta je účiná jen na 97%!!!" ,,Mno jo, ae co budeme dělat?" ,,Já newím, asi to budeme držet v utajení!" ,,Někdy by na to určitě přišli, to nejde!" ,,Něco vymyslíme, neboj!" A políbila jsem ho! Už mi nebilo tak těžko! Bylo mi dobře! Cítím, jak už jsem klidná! S důvěrou v Joeově náruči!

Vypráví RikkuSh

Doma
Ufff, nejsem těhotná! Jaká úleva! Jen se bojím, že na to naši přijdou! Jko že jsem to už dělala! Mno co, ae snad už je mi 18! Mám svůj život! Je to má věc. Najednou mi zazvoní mobil! ,,Ahojky zlato...!" STRIFY! Tenhle chlapík mě málem přivedl do jináče a ještě má odvahu mi zavolat? Ae co, je sexy! Né, už ne! Už ne! Nemysli na to, nemysli na to... ,,Ahojky Strify, co potřebuješ???" Rozhlížela jsem se! Celá vystresovaná jsem poslouchala Strifyho!

U Strifyho doma

Strify mi otevřel dveře. ,,Ahojky, co jsi potřeboval?" Zeptám se s úsměvem na tváři, ovšem v duši cítím strach! ,,Ahoj, pojď dál, musím si s tebou popovídat!" Do bytu vcházím nerada! ,,Tam, o čem si hodláš popovídat? Jak jsi mě málem přivedl do jináče?" Trošku přidám, aby si uvědomil, s kým si to začal! ,,Ne..teda...chci ti jen říct...že...mno prostě....miluji tě!" On mě miluje? BRUTUS! ,,Ae...jak...cože?Vždyť...ty jsi hvězda?" Strify se na mě nežně podíval a chytl mě za ruce! ,,Lásko...já tě vážně...vážně miluju!" Dal mi pusu na tvář. Zčervenala jsem. ,,Tohle nejde, promiň..." ,,Ae jde," líbnul mě na pusu, ,,jde to!" A začal mě líbat. Změkla jsem! Byla jsem v sedmém nebi! Poté přestal a přesunul se do kuchyně! Nevím, co tam dělal! Zatím jsem si lehnula! Motala se mi hlava. Strify zatím přicházel z kuchyně! Čekala bych, že něco ponese, ae nic u ruce neměl! Zajímavé! ,,Tobě je špatně? Je ti něco?" Sednul si k e mě na pohovku. ,,Ne, nic, jen se mi zamotala hlava!" Naklonil se ke mě a začal mě líbat! Poté mi sáhnul pod sukni a stáhnul mi kalhotky! Vyděsila jsem se! ,,Strify, co to děláš? Co...nech mě...já nechci!" ,,Pssssst! Neboj!" Nevěděla jsem, co mám dělat! Držel mě pod sebou a vášnivě mě líbal! Nechala jsem ho. Co jinčího mi zbývalo! ,,Dobře..." Zašeptla jsem. Sundával si kalhoty. Co mám dělat? Radši jsem stáhla Strifymu trenky a jemně ho pohladila to tváři...Mno prostě...Bylo to sténání, hekání ap. A zase jsem si něco uvědomila. MY NEMĚLI OCHRANU! Sakra! Za tři dny si musím udělat test. ,,Strify..." začala jsem. ,,Ano lásko?" Podiveně se na mě Strify podíval. ,,Víš...my...my jsme neměli ochranu!" Strify jen mávnul rukou: ,,Ae prosimtě, nic se nestane, už jsme to jednou takhle dělali a nic se nestalo! Neboj!" Cože? Pro něj to je jen ,,nic se nestane"??? Mno tak to snad NE? Rychle jsem utekla! Zrovna si koupím těhotenský test a zavolám LuLu, ať mi pomůže! Vždyť ona jediná mě chápe!

Doma
,,Neboj Rikki, to bude dobrý! Za tři dny si uděláš test, a bude to v klidu!"

Za tři dny u záchodu
,,Ježiš, neboj, test už sis dělala a vaši na to nepřijdou! A navíc, jsi u mě, chápeš?" ,,Mno jo, ae jsem nervní! Co když jsem v tom?" Šíleně jsem se bála! Sice už jsem si jeden dělala, ae po tom zážitku se Strifym podruhé! ,,Mno tak, Rikki, dělej!" LuLu mě nacpala na záchod a zavřela za mnou! ,,Mno počkej ještě test!" ,,Tady!" LuLu mi podala test!

Test hotov!
,,Tak co?" rychle ke mě přiběhne LuLu. ,,Ještě se tam nic neukázalo! Podíváš se na to ty?" zeptá se mě. Nejraději bych řekla, že nejsem zbabělec, ae podám jí test. ,,Jak dlouho se má čekat?" Ona to neví? ,,Ty to nevíš?" Vyvalím na ni oči! ,,U každého testu je to jinak! Jednou jsem musela čekat 10 minut a podruhé zase jen 2 minuty!" ,,Počkej, podívám se!" Studuju krabičku, když najednou narazím na text: ,,Test si dělejte za tři dny a počejte 2-3 minuty!" Ano! ,,Tak ještě...30 sekund!"

Za 30 sekund - ODHALENÍ
,,Tak, 30 sekund je pryč! Mám se podívat?" Třepala jsem se! Byla jsem šíleně nervozní, ae musela jsem se podívat! ,,Ano...ano podívej se!" LuLu se na mě podívala a poté se jukla na test: ,,Rikki...Chceš to vědět?" Smutně jsem se na LuLu podívala! Ano chci to vědět! ,,LuLu, řekni mi to!" ,,Nejsi těhotná!" Páni! Já už jsem čekala, že jsem. ,,Tak to je BOMBA!" Předstírala jsem radost. V hloubi duše jsem cítila, že chci mít dítě! ,,Vážně?" LuLu to zřejmě poznala. Rozbrečela jsem se. ,,Já chci mít dítě! Ae už jsem to prostě čekala!" LuLu se na mě zvesela podívala:,,Rikki...ty jsi těhotná! A teď si nedělám srandu!" Šťastně jsem se na LuLu podívala. ,,Pane jo! Já jsem těhotná!" Zářila jsem štěstím! ,,Já budu mít malá Strifynčátka!" A s LuLu jsme se tomu od srdce zasmáli!
__________________________________________________________________________________
Vypráví RikkuSh

Ráno,ještě v posteli (doma u Strifyho)
Zamžikala jsem.Kde to jsem?Moment....už vím!Před týdnem jsem zjistila,že nejsem těhotná.Ae včera jsem zjistila, že jsem těhotná!A přespala jsem u Strifyho.Jo.Takhle to bylo.A....AAAAA!Já jsem nic neřekla našim!Neví,kde jsem!Achjoo...nejspíš mě zabijou.Ale co.Teď je mi přímo úžasně.Z okna na mě dopadají sluneční paprsky.Když najednou-CVAK!,,Ahoj,ospalče,tak už ses probudila?" Do pokoje vejde Strify se záhadným úsměvem. ,,Jak už?" chtěla jsem se ohradit.Vždyť může být nejpozdějic dvanáct.,,Ty to asi nevíš,beruško,ale jsou tři odpoledne. ,,Tři odpoledne?!" vypísknu.Jak to,že jsem se teprve teď probrala?!,,Fáááákt?" koukla jsem nevěřícně na Strifyho. ,,Jojo." řekl Strify. ,,No bezva,"zívnu, ,,To bude moje smrt.Naši mě uškrtí.",,Ale néé,já Tě kdyžtak budu bránit." řekl Strify a na postel mi donesl tác se snídaní.,,Jééé,děkujůůů..." řekla jsem a líbla ho na tvář.,,Mám pro Tebe překvapení," usmál se Strify, ,,ale budeš si muset ještě počkat. Až se napapáš a oblékneš,tak Tě někam zavedu ," mrknul na mě. ,,Jojo." něžně jsem se na něho za to usmála.Tak a teď se musím rychle nasnídat,protože jsem hrooozně zvědavá!!

Nasnídaná a oblečená

,,Hotovo," zářivě jsem se usmála na Strifyho,který si v obýváku četl, ,,můžeme jít." ,,Ty seš teda rychlík!" hvízdl uznale,ale už také vstával.Vzal šátek a zavázal mi s ním oči.Rezignovala jsem. ,,Ale ne, ten musíš mít!"řekl mi Strify a vzal mě za ruku.Někam mě vedl,nejspíš ven z domu.,,Už tam budem?" Ptala jsem se provokativně každých pět minut.,,Nene,"řekl nakonec Strify, ,,už tam jsme."Rozvázala jsem si šátek a uviděla....No né!Přede mnou bylo srdíčko udělané z okvětních lístků růží.Před ním klečel Strify a v ruce držel nějakou krabičku. ,,Co--" nestihla jsem doříct. ,,Pšššt!" pštil mě Strify, ,,uvidíš." řekl ještě.
,,Jooooo!" vypískla jsem radostně.Strify mě požádal o ruku!Mě!O ruku! Pořád jsem si to v duchu opakovala. Sedla jsem mu na klín a on mi nasadil prstýnek.Panečku!Jsem zasnoubená!Objala jsem Strifyho.Potom jsem se mu podívala zhluboka do očí. Odhrnul mi pramen vlasů z obličeje a vpíjel se svými rty do mých.Byla jsem neuvěřitelně šťastná!


Vypráví LuLuSh

Znuděná u televize
Ááááách jo,nemůžu se dočkat až bude půl druhé!To se pro mě staví Joe a sliboval mi nějaké překvapení. Jsem hrozně zvědavá!Už za deset minut...nemůžu se dočkat!

A pak najednou ,,Ring ring!"! Někdo zazvonil u dveří.
,,To bude Joe!" vypískla jsem.Byl to on. ,,Aho--j!"řekla jsem. Hlas se mi třásl.Nevěděla jsem,jaké to překvapení bude-jestli dobré,nebo špatné.,,Ahoj," odpověděl Joe s úsměvem.,,Asi dobré, " utěšovala jsem se v duchu.Joe se nade mě naklonil a líbnul mě na nos a pak na rty.Do hry zapojil i jazyk. Jak skončil, zářivě se na mě usmál. ,,Tak pojď,vsadím se,že od včerejška nemyslíš na nic jiného než na to překvápko! " ,,No to teda néé...!" Hájila jsem se.Ale měl pravdu. Ale to bych nikdy nepřiznala.:) Líbla jsem mu pusu na tvář.Šli jsme parkem,když jsem najednou uviděla ...RikkuSh!,,Koukej,to je --"nestačila jsem ani doříct Joeovi.Rikča tam byla se....Strifym!Copak jí nestačí,že už jednou málem otěhotněla?!Ale počkat....,,Ona!" vypískla jsem.Nevědomky jsem tak dokončila větu.Ale byla tu věc,která mě právem překvapila.Ona .....měla snubní prstýnek.,,Cože?" šeptla jsem.Joe se na mě podíval. ,,Co je?"zeptal se, ,,Je ti špatně?" vyděšeně koukal.,,Ne....to niiic!"řekla jsem rychle. ,,Můžeme pokračovat!" pokusila jsem se usmát,ale nejspíš se mi to nepovedlo.Byla jsem vykolejená. Rikča a Strify....No né!Co když je....těhotná?!

Joe LuLuSh dovedl na krásně ozdobenou lavečku...
,,Vlastně,chtěl jsem se Tě na něco zeptat," začal Joe opatrně. ,,V....vee-ee" blekotal. ,,Vezmeš si mě?!" vyjelo z něj najednou rychle. Koukala jsem na něj.Zamžikala jsem. Vytáhnul krabičku s prstýnkem. ,,Jo...."šeptla jsem, ,,JO!" vypískla jsem a skočila mu kolem krku. Budem se s Rikki vdávat ve stejný den!Bude to dvojitá svadba!To je sen!

Vypráví RikkuSh

Doma,celá šťastná
Hrnula jsem se k telefonu.Naši mi nakonec nenadávali.Občas mám pocit,že něco tuší.Že tuší,že jsem málem byla těhotná. ,,Ale no tak!!" v duchu jsem se napomenula. Jak by mohli...?No ale teď musím honem zavolat LuLu a říct jí,že jsem zasnoubená!Hurá!Co na to asi řekne!

Vytočí číslo...
,,Ano...?"ozve se v telefonu LuLunčin hlas.
,,LuLůůů!" vypísknu radostně.
,,RikkuSh?"zeptá se váhavě.
,,Jo!"vypísknu.,,Já jsem--"začnu,ale LuLu mě přeruší.
,,Já taky!"vypískne radostně.
,,Ale jak víš,co-?"zeptám se jí udiveně.
,,Já Vás dva spolu viděla.Mimochodem nešlo Vás přehlédnout.Ale to je jedno!"začala.,,Domluvíme si stejný termín svadby!"řekla do telefonu.Dvojitá svadba!Zasnila jsem se.
,,Rikki?"LuLin hlas mě vrátil do reality.
,,Hm?"zeptám se ještě celá nadšená.
,,Jo?"
,,Jojo!!"vypísknu.A pak už si s LuLu povídáme všechny detaily.


Až ukončí hovor
,,Rikki!!!"ozve se sesdola rozzuřený hlas mamky.Co jsem provedla?,,Už jdůůů!" vypísknu.Dnes mi nic náladu nepokazí.A tak se rozběhnu po schodech dolů.
Doběhnu dolů a před mamkou se prudce zastavím.V ruce drží těhotenský test a kouká na mě přísně. ,,Ale mami...vždyť je negativní!"řeknu na svou obhajobu.Mamka na mě vyvalí oči. ,,Ty už nejsi panna...?" zeptá se mě.Aha.Tak to mi nedošlo.Jak tohle vysvětlím?,,Čekám...!" říká mamka nasupeně a podupává si nohou.Mě vhrknou slzy do očí.,,Ale ty nic nevíš"vyjeknu na ni.Mamka se na mě udiveně podívá a já se rozběhnu pryč.Potřebuju za Strifym!On je moje jediná záchrana....U něj se můžu vyplakat...


Vypráví LuLu

Na cestě za Joem

Rozhodla jsem se,že se dnes domluvím s Joem,Rikki a Strifym na datumu naší dvojité svadby.Hrozně se těším!:)
Najednou za sebou uslyším běh a vzlyky.Ten hlas....to je Rikki!Prudce se otočím.,,Rikki!" vypísknu.Ta kolem mě ale rychle proběhne.Jestli....jestli jí Strify zase něco udělal tak se asi nezvládnu!Já nejsem taková jako ona. Nejsem taková naivní a taková důvěřivá.Musím si o tom promluvit s Joem.Ještě dnes,jak k němu přijdu.


U Joeových dveřích
Zazvoním a přemýšlím,jak mu to asi o Rikki řeknu.Svadbu si domluvíme potom.A já ...dostala nápad!Jakmile Joe otevřel,líbla jsem mu pusu na tvář a čapla ho za ruku.,,Pojď!"a utíkali jsme směrem ke Strifymu domu.Po cestě jsem Joeovi všechno řekla.Je vážně úžasný.

U Strifyho domu
Ani zazvonit nemusíme,dveře jsou otevřené.Potichu vejdeme.Z obýváku jsou slyšet Rikčiny vzlyky.,,Tudy..."tipnu si směr,kterým se k nim dostaneme a podělím se o něj s Joeem.Přikývne.

Jen co vejdeme do místnosti,uvidíme na pohovce Rikki schoulenou u Strifyho v náručí,tvářemi mokrými od slz.Už se nehýbe ani nepláče.,,Pššt!"Strify si přiloží ukazováček na rty.,,Teď usnula!"řekne ještě.Opatrně ji vezme do náruče a položí na pohovku.Ještě jí opatrně zakryje přikrývkou a líbne jí pusu na tvář,pak se vydá za námi.

Později všechno probereme a domluvíme se dokonce i na termínu svadby.


Vypráví // vzpomíná RikkuSh

U Strifyho doma...
Právě jsem se probrala.Okamžitě jsem si vybavila posledních pár hodin.Achjo,to mě vážně chápe jenom Strify a LuLu?Přetočila jsem se na druhý bok.,,He..?!"Přede mnou stáli Strify,LuLu,Joe a koukali na mě.,,Ahoj?"řekla jsem tázavě.,,A mazej na záchod!" řekla mi přísně LuLu.,,Proč?"zeptala jsem se, ,,Já nechci!" řekla jsem nesmlouvavě.,,Uděláš si těhotenskej test...!"řekla mi a podala mi ho. Neměla jsem sílu bránit se jí,a tak sem ji poslechla. ,,Okey..."šeptla jsem jen.Modlila jsem se,aby byl negativní.

Potom,co si udělá test...
Panebože!Jo!Ano! ,,LuLu,máš další test?"zeptám se LuLy, ,,on se mi rozbil." dořeknu ještě,aby se nevyptávala.,,Na..!"podala mi ho.Udělám si můj třetí těhotenský test za tento rok....
Jo!Jo!Taky je pozitivní!Blbost!,,LuLu,nemáš další...?"vykouknu ven.,,Ne..."šeptne LuLu a já si to ani neuvědomím,a LuLu mi vytáhne dva těhotenské testy z ruky.,,Pozitivní...."čte, ,,....a.....ten je rozbitý!Panebože!Rikki,ty čekáš miminko..."řekne a já si sednu uprostřed chodby.Já jsem ...těhotná?


Vypráví LuLuSh

Ještě pořád u Strifyho s celou partou
Tak,jsme tu dvě těhulky co se budou vdávat.Jedna z nich jsem já a stojím opřená o Joea.Druhá z nás je Rikki,která právě pláče u Strifyho v náručí.Nevíme,co budeme dělat.Nejspíš se já nastěhuji k Joeovi a Rikki k Strifymu.Celé se nám to nějak vymklo z rukou.Takhle jsme to nechtěly.Tedy alespoň já ne. Je to hrozné....Svadba bude za půl roku.Alespoň jedna dobrá zpráva...

○O○O○O půl roku později○O○O○

Vypráví LuLuSh

Stojím před zrcadlem a moje družičky dodělávají poslední detaily na mém oufitu.Na sobě mám krásné bílé volánové šaty.Vlasy mám spletené do drdolu a vyzdobené drobnými perličkami.Sluší mi to.Tak,a jdu za Joeem.Jdu mu dát poslední nemonželskou pusu...

Vypráví RikkuSh

Vyjdu ze sálu,kde jsem se připravovala.Jsem obléklá v bílých až namodralých šatech.Ve vlasech ,které mám dlouhé a rozpuštěné,mám modré perličky,jako LuLu.Moje kytice je modro-bílá a LuLina béžovo-bílá.Mimochodem,právě jsem uviděla LuLu,a tak jsem se za ní rozběhla.Obě už máme bříška.Jsme těhotné.Miminka si obě necháme.,,LuLůů...!" výsknu na ni.LuLu se polekaně otočí.,,Fuj,to sem se lekla!"oddechne si. Vejdeme do sálu,kde se připravují kluci.....Bože.....!To ne!Naskytne se nám nepěkný pohled.Udělá se mi mdlo a....víc už si nepamatuju....


Vypráví LuLuSh

Před námi stojí čtyři lidé.Joe stojí v objetí s nějakou blondýnkou.Strify s...bože!Strify tam stojí v objetí s nějakým klukem!Líbají se!Oba dva páry.Do oči se mi nahrnou slzy.Najednou se za mnou ozve rána.Otočím se jak já,tak i dva páry za mnou.Na zemi tam leží...Rikki!Asi omdlela.Rozzuřeně se otočím.Pozdějí ji hodím do nemocnice.Teď....
Rozběhla jsem se za Joem a začal ho mlátit kyticí.Mezitím se mi po tvářích řinuly slzy.Strify stál opodál s tím jeho klukem a taky brečel.,,Teď už ti to ale moc nepomůže...!" říkala jsem si v duchu.Otočila jsem se.Strify se rozběhl za Rikki.V okamžiku jsem u ní stála a řvala na něj.,,Nehrab na ní,ty jeden hnsnej hajzle!"opodál se seskupily hosté, ,,Nebo Ti dám přes hubu!Rozumíš?!Přes hubu!"ječela jsem na něj.Položila jsem kytici,do náruče popadla Rikki a utíkala s ní k autu.Teď jsem se rozbrečela ještě víc.Ti parchanti...!


Vypráví RikkuSh

Probrala jsem se v nemocnici.U mě seděla LuLu a plakala.V mžiku se mi vybavily zážitky za dnešek.,,Bože..."vzlykla jsem a zlomil se mi hlas.,,Když si představím,že..."říkám a pláču, ,,stejnýma rukama,jako teď hladil toho kluka,hladil po celém těle mě...Když si představím,že se ústy vpíjel do ně¨koho jiného...."otočím se a rozběhnu se na záchod.LuLu za mnou.Vlezu do jedné z kabinek a začnu zvracet.Jakmile vylezu,uvidím LuLu jak drží dvě žiletky.Jedna je už od zaschlé krve.,,Zkus to,pomáhá to..."říká.V tu chvíli na záchod vletí sestřička.LuLu,co se nám to stalo...


Vypráví LuLuSh

KATASTROFA na záchodech

Sestřičce jsme se vymluvili, že jsme si chtěli oholit ruce. Mezitím se Rikki udělalo špatně, tk pochopila, že nás asi nemá rušit. Najednou na záchodky doběhl Yu a přiběhl ke mně: ,,Ty jedna zatracená děvko!" Trošku mě to vyděsilo, tk jsem začala couvat. Yu se však nevzdával a šel stále na mnou. ,,Ty krávo, jak jsi to mohla udělat! Strify kvůli tobě přišel o všechny, co miloval! Přišel o Rikki, potom jsi ho odehnala od jeho milencea a teď sedí doma, trpí a brečí! Všechno jsi zkazila!" Ae proč to Yua zajímá? ,,Yu co se to děje? Nech ji bejt!" Vyjekne na něj Rikki. ,,Protože miluji Strifyho!" Vyvalila jsem na něj oči. ,,Ty miluješ Strifyho? Jak můžeš? Vždyť...tohle nejde!" Yu si stoupnul těsně před můj obličej. ,,To je mi jedno, ty jedna děvko!" Kousek ode mne odstoupil a...kopnul mě do břicha! ,,Yu, co to děláš?" Rikki mu vrazila šílenou facku! Yu se zhrouutil na zem, mezitím na záchod přiběhl Strify. ,,Yu, co to děláš?" A o mne se tu nikdo nezajímá. Padala jsem k zemi. Bolest byla šílená. Pomali jsem si lehla a zaskučela. Na záchodky doběhl Joe. ,,Panebože!" Přiběhl ke mně a chytnul mě za ruku! ,,Co se stalo? MLUV!" Vyjel na mě! Nemohla jsem dýchat. Bolest byla stále silnější. ,,Auuuuuuuuuuuuu!" Zakřičela jsem. ,,Joe, pust mě!" Joe mě stále držel za ruku a vyděšeně se na mě díval. ,,PROSÍM!" Joe moji ruku pustil, pohladil mě po obličeji a stále se na mě koukal. Sáhla jsem si na břicho. Šíleně mě bolelo! ,,Yu ji kopl do břicha!" Vykřikla Rikki a mezitím se po ni sápal Strify! Yu se probral. Joe si toho všiml a zašel k němu! ,,Ty hajzle, vždyť může přijít o dítě, tobě to nedošlo?" A dal mu přes hubu! Yu se jen zapotácel dozadu a přitom o mě zakopl. Vyjekla jsem! Cítím, jak se mi motá hlava! Upadala jsem do bezvědomí!

Na pokoji
Slyším, jak se vedle mě někdo baví. ,,Joe, tohle se dá nějak vysvětlit." Poznala jsem Strifyho hlas. ,,Přece napodáš na Yua žalobu! Vím sice, že jí jde o život, ae tohle je soukromé! Pokud se to svět dozví, naše skupina se rozpadne a budeme na mizině!" Otevřela jsem oči. Joe se za mnou otočil. ,,Je ti dobře?" Smutně jsem se na něj podívala. ,,Jde mi o život?" Joe se podíval dolů. Strify odešel a na Joea vrhnul vražedný pohled. Když odešel, Joe spustil: ,,Miláčku, nechci ti lhát...v břiše máš nějakou divnou tekutinu, teď nevím, jk se jmenuje, ae je to vážný!" Do očí se mi hrnuli slzy. ,,Tkže,... zemřu? A co naše dítě?" ,,Lulunko moje, nezemřeš, to ti slibuji!" Líbnul mě na krk, potom na tvář a pak na pusu. Začal mě líbat. Ach jo, zase mám ty bolesti. ,, Počkej, počkej, mám bolesti!" Přestal mělíbat. ,,Dobrý, dobrý. Doktor říkal, že tě občas chytnou." ,,Uh, Uh, Uh Uuuuuh..." Skučela jsem bolestí. Všimla jsem si, že mám nějáké větší bricho, než jsem měla. A jetě, že...mno jakoby ze mne něco teklo! ,,Joe, jk dlouho jsem spala?" Joe se na mi podíval do očí. ,,Já nevím, asi 2 měsíce. Počpak?" ,,A kolikátého je?" ,,20.7." Zakašlala jsem. ,,Cože? Dnes mám termín!" Joe jen mávnul rukou. ,,Mno a co?" ,,Mám pocit, že mi praskla voda!" ,,A...a...a, co mám dělat?" ,,Že bys volal doktora?" Na Joeovi bylo vidět, jk je nervní. ,,Jo jo jo...." Joe se rozběhl ke dveřím. Mezitím vrazil do sestřičky, která zrovna nesla jídlo. Překlopilo se na Joea. ,,Omlouvám se, promiňtě, já jsem nechtěl..." ,,Nene, to nic!" Sestra mezitím sbírala ze zemi talířky..mno vlastně zbytky z talířu a popoházené jídlo. ,,Promiň, Ivy, Joe je dnes šíleně nervní a navíc...praskla mi voda!" Už přicházeli doktoři na převezení. Také se tu objevila Rikki se Strifym. ,,LuLu, tobě praskla voda?" ,,Ano!" Rikki se opřela o Strifyho a začali se líbat! Nechali jsme je být a dále se bavili s Joem. ,,Páni, my budeme mít miminko!" Joe se na mě rozzářeně podíval. ,,Ano, ae ještě nemáme vymyšleno, jk se bude jmenovat!" Uvědomila jsem si najednou! ,,A víš co...nechám jméno naší holčičky na tobě!" ,,Joe...jméno se musí líbit i tobě!" ,,Nemusí, záleží jen na tobě!" Líbnul mě na tvář. ,,A co takhle Nina?" ,,Joe se na mě podíval. ,,Nina je krásné jméno! Bude to naše malá Nina Jonasová., Teda, pokud chceš!" Něžně jsem se na něj podívala. ,,Ano, Joe...chci!" Chytla jsem ho za ruku. Poprvé jsem se cítila šťastná! S Joem, Rikki a Strifym...a s ještě nenarozenými Strifynčátkami a s malou také ještě nenarozenou Jonaskou. Jsme šťastní!

Vypráví RikkuSh

Se Strifym jsem se usmířila.Jsem pitomá,hloupá husa!Jenže mu nešlo odolat.Nejspíš to ještě bude bolet.Ale co.Hrozně jsem LuLu záviděla.Já mám mít miminka až za měsíc.....Ano!Ano,čtete dobře.Budou to dvojčátka.Kluk a holka.David a Lucka.Jména byla na mě,a ě se prostě nejvíc líbila tato !:) Byla jsem šťastná.LuLu taky.Já se táááák těším,až budou Davídek a Lucinka na světě!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *LuLu <3 *LuLu <3 | Web | 12. července 2009 v 8:42 | Reagovat

hej když se nato tak dívám, je to nejdelší ff na světě! Hej uděláme si knížku: Naše ffky xDDD

2 Sakura a Kagome Sakura a Kagome | Web | 12. července 2009 v 11:32 | Reagovat

Jaj XD

3 koizumi-keiko / Twojéé SBéénko / koizumi-keiko / Twojéé SBéénko / | Web | 12. července 2009 v 12:15 | Reagovat

fuu..ha aké dĺhéé....

4 Kumiko-chan twoje SB Kumiko-chan twoje SB | Web | 12. července 2009 v 20:41 | Reagovat

skvelé :)

5 Kasei Kasei | Web | 13. července 2009 v 8:01 | Reagovat

Ahoj, obíhám SB:) Gomen, že tu nejsem tag často, ale moc nestíhám:)

6 Filip Filip | 15. července 2009 v 12:07 | Reagovat

Hej dyť to nemá konec???Nic sa nestane chtělo by to ještě domyslet a mimochodem ty Rikkush das me telefoní číslo Lulu??

7 MarTuSh MarTuSh | 4. září 2009 v 20:23 | Reagovat

[6]: ty chceš její číslo? =D to asi nedostaneš je velice náročná že LuLi=D

Jo RiKKuSh supíííí=) ae mě zaskočilo to strifynčátka=D

8 RiKKiSHenQa-SoriNQa RiKKiSHenQa-SoriNQa | Web | 5. září 2009 v 18:16 | Reagovat

[7]: newm,co na tom přijde všem směšnýho >,,< xD a ještě Tobě >,,<

9 MarTuSh MarTuSh | 5. září 2009 v 22:01 | Reagovat

[8]: mě to nejni směšný=/ Jako jestli myslíš tu FF=/

10 MarTuSh MarTuSh | 5. září 2009 v 22:01 | Reagovat

=D=D=D=D=D=D=D=D

11 RiKKiSHenQa-SoriNQa RiKKiSHenQa-SoriNQa | Web | 6. září 2009 v 10:52 | Reagovat

[10]: nee myslím Strifýňátka >,,<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama