Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Pro Tebe se stanu hvězdou!-3.díl

8. července 2009 v 12:18 | RiKKiSHenQa-SoriNQa |  Moje FF!
Mno tak sem se konečně dokopala k pokráčku :)

Vyděšeně jsem zamrkala.,,Ale Sári,--",,Proč ale.Všude je ale.Ve všech vztazích!"
Panebože.PANEBOŽE!!Holkýýý,pospěšte,tohle sama neuhraju!,,Ale Sári,ty wíš,že já miluju Strifyho!",,Ty to nechápeš?!"vyjela na mě.,,Nikdy se k němu nedostaneš.Proč ho miluješ? Vždyť Tě ani nezná!!!Co by si s Tebou začínal,i kdyby Tě znal.Proč?!Proč by chtěl Tebe?!Je to tak ubohé!!!" V očích se jí zrcadlila nenávist.Ani já jsem to nevydržela a z očí se mi začaly řinout slzy.,,Sári,podívej,...."Proč jsem na ni tak hodná?!Proč s ní tak soucitím?! To byla nejhnusnější věc,co mi kdy kdo řekl.Prý jsem ubohá!Slzy nešly zastavit.V tu chvíli vešly holky.
Utíkala jsem,seč sem mohla.Nechtělo se mi holkám vysvětlovat,proč brečím.Ani jsem tam nechtěla dál zůstat se Sárou!Proč!Proč mi to řekla?! Myslí si,že mě tím dostane?!Pokud mě miluje...proč říká něco tak.....strašného!!Cítila jsem v puse krev.Krev?!,,Proč jsem se jen do Strifyho musela tak zbláznit.Vždyť o mě nikdy ani--"z přemýšlení mě vytrhl prudký náraz.BUM!Hlučně jsem přistála na zadku.,,Hej!Nemůžeš dávat pozor?!"zavrčela jsem na osobu,do které jsem vrazila.Usušila jsem si oči a před sebou uviděla...Mno NE!Strifyho!Já před sebou uviděla Strifyho!Blbost.To se mi zdá.Najednou se mi udělalo nějak slabo ...
Později jsem zjistila,že jsem omdlela.Strify tu byl proto,že zde vystupují.Byla to strašná shoda náhod.Prý neváhal,vzal mě do náruče a odnesl do nemocnice.Zamrkala jsem.Právě jsem se probrala.Nebyl tu.Achjo...Helemese!Vedle mě,na nočním stolku,ležely květiny...s nějakým lístečkem.Vzala jsem ho a....bylo na něm krásným písmem napsáno:,,Promiň.Příště musím dávat větší pozor."Dole na lístečku byl podpis.Zamžikala jsem.Cooooože?!Ty květiny jsou od Strifyho!Znovu jsem se rozplakala.Štěstím.Ach...tak třeba nakonec Sára mít pravdu nebude.Teď jsem ji ale nechtěla vidět.Nechtěla jsem vidět nikoho.Jen Strifyho.Zamyslela jsem se,a než přišla sestřička,opět jsem usnula...

Probraly mě hlasy.,,Co....?"zamžikala jsem.Nad sebou jsem spatřila sestřičku a ...Strifyho!Páni,já mu ale musím být sympatická!,,Ahoj!"radostně na mě kouknul.,,Ah-oj," zkoušela jsem mu odpovědět stejným tónem.Jenže to nešlo.V krku mi najednou vyschlo a do očí se mi vhrnuly slzy....zase!To musím pořád brečet?Strify na mě vyděšeně kouk. ,,Děje se něco?",,Ne-e...je mi....úžasně!"blekotala jsem.Má o mě strach!Opravdový strach!Jsem to ale dítě štěstěny.,,AU!"vypískla jsem.Koukla jsem se na svou ruku.Byla zafašovaná. ,,Co--?" Koukla jsem vyplašeně na Strifyho.Co mám s rukou?,,Spadla jsi na patník."Začal Strify smutně, ,,A máš nejspíš zlomenou ruku." Bravo!Zrovna teď .Teď,v tuhle chvíli. Teď to ale nejmíň potřebuju.,,Strify..." začala jsem.Viděla jsem ho poprvě a nejspíš i naposledy v životě,a tak jsem mu chtěla říct,jak moc ho miluju.,,Já...já...."Jenže to nešlo.Hlas mi kolísal a po tvářich tekly slzy.Byla jsem neuvěřitelně šťastná.,,Poslyš..."začal zase Strify.,,Ty odpočívej.Zatím Ti chci říct něco já." Mě! Co mě může chtít říct tak populární zpěvák.Seděl vedle mě na posteli.Najednou jsem ucítila,jak se úplně roztřepal.Sklonil se nade mě.,,Strify..." šeptala jsem.Asi se do mě zamiloval.Jupí!!!!
Odhrnul mi pramen vlasů z tváře.Prsty mi opatrně vysušil slzy.Vtisknul mi polibek na nos. Ach,jak mi to bylo příjemné.Vůbec mi nedošlo,k čemu se nejspíš schyluje.Byla to úchvatná chvilka.V tu chvíli-Prásk!Někdo otevřel dveře a vletěl do pokoje.Mamka!Nééé,teď prosím né...Byla jsem pořád ještě mimo.Strify se rychle zvednul a pozdravil. Mamka na něj koukala,jako kdyby nemohla uvěřit vlastním očím. ,,Bože-to jste vy.Ten zpěvák!"koukala na něj.V duchu jsem plakala.Mami,proč jsi musela přerušit tu krásnou chvilku?Proč?Právě jsem zjistila že jsem šťastně zamilovaná.
Počkat!!!!Jak vím že šťastně.Strify kvůli mě nenechá zpěvu.Bude muset pryč.Pryč ode mě...zase jsem se rozbrečela.Dnes už snad po sté.Mamka si toho všimla a přišla za mnou.,,Bolí to?"Zeptala se soucitně.,,Hrozně...hrozně moc." šeptala jsem.Mami...ty asi nevíš co myslím,že bolí.Ty nejspíš mluvíš o té ruce.Jenže Strify to asi ví.,,Prosím....řekla jsem.,,Teď jsem unavená.Můžete mě nechat chvíli o samotě?"řekla jsem mezi vzlyky a zlomil se mi hlas.Hned jak odešli z pokoje,rozbrečela jsem se naplno.Později jsem vysílením zase usnula.

Spala jsem až do druhého dne.Ráno mě probralo klepání.,,Prosím?"šeptla jsem chraptivě.Do pokoje nakouknul Strify.,,Můžu?" zeptal se.Já...já vlastně ani nevím,jestli ho chci vidět.Chvíli jsem přemýšlela,až jsem nakonec svolila.,,Pojď..."pokynula jsem mu rukou. ,,Víš...asi jsem se do Tebe zamiloval" šeptal mi Strify. ,,Ale...vždyť mě ...vůbec neznáš." Šeptala jsem též.Jak krásně se mi jeho slova poslouchala.Jenže vím,že by mi přinesly jen ukrutnou bolest. ,,Já vím.Nechápu to. Nikdy jsem nic takového nezažil." šeptal. Viděla jsem,jak se mu zableskly oči. Jenže takhle je to moc rychle!To nemůže skončit dobře. ,,Včera...mi o Tobě tvoje maminka vyprávěla.Zjistil jsem,že jsem se do Tebe zamiloval moc.Já vím,že to příšerně na rychlo,ale...nejde to zastavil. Já nemůžu. Chci Tě..." Poslední dvě slova jsem si v duchu opakovala pořád dokola.,,Chci Tě....Chci Tě....",,Ale já Tebe taky!" vyjekla jsem plačtivě.Asi až moc nahlas.Bylo to jedno.Strify ke mě přišel a sednul si na postel.Sklonil se a jemně mě líbnul na rty.Bylo mi neuvěřitelně úžasně!Ten pocit mě uchvacoval.Strify mě líbal dál.Po ústech mě začal líbat na krk.Byla to nádhera.,,Strify..."opakovala jsem stále.Strify mě umlčel hlubokým,vášnivým polibkem. Objala jsem ho.V tu chvíli jsem byla ztracená.Strify naštěstí věděl,kdy přestat.Zůstali jsme u mazlení a líbání.Mezi polibky mi najednou zašeptal: ,,Miluju Tě.Moc!".Myslela jsem,že umřu.Nechtěla jsem ,aby tenhle moment někdy skončil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neliel neliel | Web | 8. července 2009 v 12:24 | Reagovat

černýho vlka nebo K-on

2 Ayumi-chan → Sb-nkoo* Ayumi-chan → Sb-nkoo* | Web | 8. července 2009 v 12:34 | Reagovat

Jen taakk .. ale dělš je hezuu .. Líbí se ti picty z anime co ted dáwám na blog ?? dyštak plsíík písni komenty ke každému

3 *LuLu <3 *LuLu <3 | Web | 8. července 2009 v 13:16 | Reagovat

Hej dobře Rikki už to je tak romantickéééé nakonec spolu vymyslíme neúžasnější ff na světě xDDDD

4 Mao-chan サスケと真央 Mao-chan サスケと真央 | Web | 9. července 2009 v 10:32 | Reagovat

XD krásný ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama