Jsem v Sonb-hlásni plz TADY pro color-of-my-dreams.blog.cz
Jsem ve finále SonF-hlásni plz TADY pro Strify-RachelKUJŮŮŮŮ!!

Leden 2010

Nejspíš konec blogu...

24. ledna 2010 v 17:32 | ReiRei |  My Diary
Ahoj zlatíčka.
Jo,já vím.Slibovala jsem,že se nebudu ani stěhovat,ani nebudu rušit blog. Jak ale víte,už jsem sem vážně dost dlouho nepsala.Neměla jsem čas. Teď bych ho asi měla,přiznávám.Jenže už nemám chuť. Chuť,ani náladu. Ani nemám o čem psát. Asi si říkáte-proč ne? A co Cinema Bizarre? - A to si říkáte správně. A co Cinema Bizarre?...
Strašlivě mi změnili život. Fakt. Díky nim jsem získala nejlepší kamarádku....Prostě změnili můj život,styl,mé přátele i nepřátele.
Žila jsem pro ně. Fakt. Zní to strašně uhozeně,když si to tak zpětně čtu. Ale musím si přiznat,že to tak je. Bylo. Nebyl ani jeden den,kdy bych nevyslovila Cinema Bizarre (nebo to nenapsala.Anebo obojí.).
A proč najednou ta změna? .... Oni nejsou. Rozpadli se. Už nebudou žádný jejich písničky,klipy ani nic podobnýho. Prostě....konec.End.Šlus.Finito!
Jo,obrečela jsem to. Obrečívám. Stačí mě slyšet jedinou jejich písničku.... Bez nich už nebude mít nic cenu. Aha- teď si nejspíš myslíte -jéžiší,to je kráva,hysterčit takhle kvůli také pitomosti.Jenže pro mě to pitomost NENÍ.
Pro mě už nemá cenu ani mít tenhle blog. Taky vzdám válku. Měli motto- Style is war- a teď se nejspíš rozhodli vzdát to. Nebojovat......Lidi,ale jednou se to stát muselo. Jednou jsem tenhle blog zrušit musela. Ale vážně si ho vážím- vydržel mi dýl,než můj jakýkoliv jiný blog. Třeba rikki-diary.blog.cz .
Já vím že já s tím nic neudělám.Ani kdybych chtěla sebevíc.Můžu naivně doufat, že si shodou náhod vyklepají do vyhledávače color-of-my-dreams.blog.cz , najedou si na google a přeloží si ho. A i kdyby. Proč by se kvůli jedné hloupé fansce měli zase dávat dohromady?
Když to vezmu kolem a kolem,ještě ani envím,jestli s tímhle blogem skončím,nebo jestli se budu stěhovat,nebo jestli tu zůstanu. Ale to poslední je možný asi tak na 15%. Pořád je to ale víc,než že se k sobě CB vrátí.
Vůbec nevím,proč se rozešli a asi to ani nebudu vědět. Nebo možná jo,z netu. Ale tak i tak.... Navždycky zůstanou v mým srdci. I když o nich nějakou tu chvíli nebudu moct ani slyšet. Prostě tam mají své místo...
Aspoň že budou dělat hudbu dál.Teda myslím kromě Kira. Ale nevím,jestli budu jejich fanynkou i teď. Určitě ne už tak velkou.... I kdyby se vrátili,spoustu fans už tímhle krokem ztratili. Nedovedu říct,zda-li i mě.

Tenhle článek je strěšně dlouhý,co? Nejspíš si jej ani nikdo nepřečtete. Jenže já jej prostě musela napsat. Musela jsem si vylít své city. I když cítím,že ve mě ještě něco je a to něco hodně brzo vybouchne. A nedokážu ovlivnit kdy.
Prostě teď začíná nová éra. Můj život se opět změní,ať už chci nebo nechci. A to já nechci! To mi věřte.
Možná se sem vrátím až pro mě věci získají smysl. Jen Vám chci říct ještě pár slov- Vůbec nelituju toho,že jsem tenhle blog měla. Poznala jsem díky němu spoustu skvělých lidí. Jestli se odstěhuju,určitě Vám to oznámím na tomto blogu. Posílám Vám všem spoustu polibků a objetí. Nejspíš o mě ještě uslyšíte. Jak řekla Lady Gaga: " Vždycky jsem byla slavná. Teď na to ostatní přišli." . Tenhle slogan se sem absolutně nehodí,ale mě se líbí. Kdyby CB ještě existovali,nejspíš bych jej zde stejně uveřejnila. A tak to berte jako poslední článek. Nejspíš by se jmenoval " Boží slogan,který byste si všichni měli zapamatovat!". A tak si jej,prosím,pamatujte. Bude se mi opravdu stýskat. A nezapomeňte- i 15% se někdy může změnit ve 100%!
Ještě jsem Vám chtěla oznámit,že nejspíš končím se psaním a možná i s kresbou. Oni -CB- pro mě byli inspirací. Ale...jak se říká- Nikdy nevíš!-....

Ještě jednou posílám spoustu polibků a objetí,naposled, Vaše ReiRei. Jsem Vám vděčná za všechny Vaše komentáře.
Jo-a kdyby jste mě chtěli kontaktovat,mám svůj facebook. Je někde v menu.